Jiří Horák, majitel firmy.

IČ: 76571807.

Tel.: +420 776 89 55 85.

Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Adresa: Mírová 406, 385 01 Vimperk.

Absolvent Filozofické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně (dnes Masarykova) Brno.

Učitel českého jazyka a dějepisu v základních a středních školách, několikaletá zkušenost s prací ve státní správě (školství).

Jazykové korektury seminárních, bakalářských, diplomových a ročníkových prací, opravy písemných projevů žáků základních a středních škol.

  • Opravy textů pravopisné, morfologické, syntaktické.
  • Kompletní jazyková korektura magisterských, bakalářských a jiných studentských prací, odborných zpráv, prezentací všeho druhu.
  • Úpravy českých textů vytvořených cizinci.
  • Úprava formátování a vzhledu textu.
  • Opravy připravovaných i již hotových firemních textů.
  • Tiskové zprávy, inzeráty, redigování veškerých tiskovin, příprava knih, informační nebo propagační letáky, korespondence s úřady, stížnosti, žádosti.
  • Nižší ceny pro studenty denního studia.

Zpracovávané formáty: DOC, DOCX (MS Word), PDF (zvýraznění upravovaného slova a vložení poznámky s komentářem k opravě).

Potřebujete-li vyhotovit korekturu písemností, upravit dokumenty, uskutečnit opravy, vylepšit texty, zkontrolovat pravopis, zapojit funkční styl, to vše se sledováním změn v DOC(X) nebo PDF, doladit komentáře, vytvořit nové texty, pravopisné, morfologické, syntaktické, stylistické či jazykové korektury česky psaných seminárních, bakalářských, diplomových a ročníkových prací, opravy písemných projevů žáků základních (ZŠ), středních (SŠ, SOU), vyšších odborných (VOŠ) i vysokých (VŠ) škol, jste zde na správném místě.