Firmy a jednotlivci

Typ korektury

Běžný termín (BT)

Expresní termín (ET)

Běžné úpravy (BÚ) – formát DOC, DOCX

45,-

60,-

Běžné úpravy (BÚ) – formát PDF/1 strana

50,-

60,-

Široké úpravy (ŠÚ)

50,-

60,-

 

Tvorba nových textů (TX)

od 600,-

od 900,-

(s dodanými podklady)

(bez dodaných podkladů)

Za služby neuvedené v ceníku:  a hodinová sazba 200 Kč/hod.

 

Studenti, denní studium (ST)

Běžný termín (BT)

Expresní termín (ET)

Běžné úpravy (BÚ)

35,-

45,-

Široké úpravy (ŠÚ)

45,-

60,-

Obtížné texty studentů – cizinců (STc)

45,-

60,-

pocet_slovCeny jsou konečné v Kč za normostranu. Pro odhad ceny využijte: Panel nástrojů, Nástroje, Počet slov, Znaky (včetně mezer):

Počet znaků vydělte číslem 1 800 a získáte počet normostran.

Konečná cena je vždy výsledkem dohody.

Obvyklá doba dodání opravených studentských textů činí 3–5 pracovních dnů (BT). Kratší termín a opravy o víkendech, svátcích a v noci se považují za expresní (ET).

Lhůty pro firmy a jednotlivce záleží na dohodě. Korektury o víkendech, svátcích a do druhého dne se považují za expresní (ET). Konečná cena je vždy výsledkem vzájemné dohody.

.

Objednávky zasílejte na jednu z adres: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

Potřebujete-li vyhotovit korekturu písemností, upravit dokumenty, uskutečnit opravy, vylepšit texty, zkontrolovat pravopis, zapojit funkční styl, to vše se sledováním změn v DOC(X) nebo PDF, doladit komentáře, vytvořit nové texty, pravopisné, morfologické, syntaktické, stylistické či jazykové korektury česky psaných seminárních, bakalářských, diplomových a ročníkových prací, opravy písemných projevů žáků základních (ZŠ), středních (SŠ, SOU), vyšších odborných (VOŠ) i vysokých (VŠ) škol, jste zde na správném místě.